ДИТЯЧА ОСВІТА

ДІЯЛЬНІСТЬ

 

Бахаї вбачають у молоді найцінніший скарб суспільства. Вона — підґрунтя й гарантія майбутнього. Однак, щоб це підґрунтя сформувалося, діти повинні здобувати духовну освіту. У світі, де прагнення до матеріальних цілей впливає на радість і невинність дитинства, особливої важливості набуває моральне й духовне виховання дітей.

Громада бахаї на всіх рівнях докладає зусиль, аби відповісти на потреби молоді в духовному розвитку, і старші представники молоді зазвичай прагнуть узяти на себе відповідальність за розвиток молодших. Отже, освітні ініціативи для дітей часто є одними з перших, з яких починається зміна в суспільстві.

Останніми роками інститут з підготовки відіграє дедалі більш значущу роль у підготовці вчителів для проведення занять з духовного виховання дітей. Матеріали, розроблені для використання інститутом, акцентовані на набутті духовних якостей, таких як правдивість, щедрість, чистота серця й доброта, що вважаються атрибутами Бога та відбиваються в дзеркалі людських сердець. З року в рік створювані матеріали базуються на розумінні цих якостей і пропонують заняття, пов’язані з історією та Писаннями Віри Бахаї. Мета цих занять полягає в тому, щоб допомогти дітям у їхньому прагненні до власного духовного розвитку та сприяти благополуччю суспільства.

Інститути Віри також приділяють чимало уваги збільшенню кількості людей, залучених до процесу проведення дитячих занять. Для цього вони виділяють значні ресурси на створення й підтримання ефективної системи підготовки вчителів, поширюючи навчальні матеріали та курси початкового рівня.

 

«…Класи, що плекають ніжні серця й розум дітей..»  –  Всесвітній Дім Справедливості

«Вважайте людину за родовище, повне безцінних самоцвітів. Лише освіта може побудити її виявити ці скарби й дати змогу людству скористатися ними». – Бахаулла