Як можна досягти єдності в сім’ї людей, які мають дуже різні думки? Для встановлення згоди між людьми, навіть щодо найпростіших речей, необхідно погодитися з певними правилами прийняття рішень, що стосуються взаємовідносин між людьми та визначають спільні цілі.
Під час ради, яка є колективним дослідженням реальності, велике значення надається достовірній інформації, не віддається перевага одній окремій думці як факту, а істина не сприймається як компроміс між протилежними за інтересами групами; наші різні думки з певних питань зливаються разом, і ми знаходимо найкращий шлях, яким прямуватимемо в наших спільних діях.
По́ступки й компроміси, у які часто-густо виливається сьогодні рішення різних питань, зовсім не відповідають істинним критеріям пошуку істини. Дотриманню цих критеріїв перешкоджає традиція протистояння — ще одна характерна ознака сучасного суспільства. Суперечки, пропаганда, суперництво, непримиримість заважають досягненню мети — формуванню єдиної думки з певного питання та знаходженню способів його розв’язання.
Завдяки раді ми доходимо єдності думки й набуваємо розуміння змісту речей, а єдність думок і поглядів допомагає розвитку діяльності та приводить до істини.
Ми маємо бути вільними у висловленні своїх поглядів, а думки інших не повинні зачіпати нас. Думки мають подаватися без озлоблення й неупереджено, в атмосфері взаємної поваги, терпляче й толерантно; конфлікти й суперечки категорично заборонені: якщо вони раптом виникають, дискусію слід відкласти, поки не відновиться єдність.